Kategoriler
Markalar
Haberler
Anket
Henüz anket oluşturulmamış
Kısayol Bilgisi
Sayfalar
Gizlilik ve Güvenlik
Tüketici Hakları
İletişim Bilgileri
Garanti Şartları
Mesafeli Satış Sözleşmesi
İade ve İptal Şartları
İade ve İptal Şartları

 Müşterilerimiz ekombimarket.com üzerinden yapacakları siparişleri aynı gün içerisinde ürün kargoya verilmeden önce koşulsuz olarak iptal ve iade edebilir. 

Bunun dışında ürünler 7 gün içerisinde iade edilebilir. İade hakkı ancak ürün montajının kesinlikle yapılmadığı ve ürüne ait ambalajın yırtılmadan hasarsız olduğu durumlarda geçerlidir. Ürünün kargo firması tarafından hasar görmesi durumunda kargo yetkilisine hasar raporu tutturmanız gerekmektedir, hasar nedeniyle oluşan mağduriyet tarafımızca en kısa sürede çözümlenir. 

Kredi kartınız ile yapmış olduğunuz işlemler aynı gün içerisinde iptal edilebilmektedir. Gün sonrasında yapılacak iade prosedürü banka talimatı ile 3-5 iş günü sürmekte ve paranız kredi kartınıza banka komisyon masrafı düşülerek iade edilmektedir. ekombimarket.com müşterisine kombi ürünlerinde yüksek kargo masrafı yansıtmamakla beraber 50-70 TL tutarındaki kargo masrafını sadece 40 TL olarak yansıtmaktadır. Bu neden ile ürünün kargo firmasına teslim olduğu durumlarda iadesi ancak kargo firmasının yansıtmış olduğu tam kargo tutarı hesaplanarak geri ödeme yapılır. 

Ayrıca yetkili servis tarafından montajı yapılması gereken hassas ürünlerimizin üzerinde bulunan güvenlik etiketinin yırtılması/açılması durumunda ürün iptal ve iade kapsamı dışına çıkacağını hatırlatmak isteriz. Ürün ile ilgili garanti ve birebir değişim kanalı ürünün üreticisi ve dolayısıyla yetkili servisidir. 

İptal ve İade için lütfen bizimle irtibata geçiniz. 

E-Mail : info@ekombimarket.com 
Telefon : 0212 548 12 30

 

Üye Girişi
Email :
Şifre :
   
Üye Ol | Şifremi Unuttum
Alışveriş Sepetim
Sepetiniz boş..
Fırsat Ürünleri
Çok Satılanlar
Demirdöküm Nitromix P 24 (20.000 kcal) YOĞUŞMALI KOMBİViessmann Vitodens 100-W 35 kw (30.000 kcal) YOĞUŞMALI KOMBİECA STANDART PANEL RADYATÖR 600X1000ECA STANDART PANEL RADYATÖR 600X1500ECA STANDART PANEL RADYATÖR 600X2000Ariston Alteas One Net 24 FF (20000 Kcal) Yoğuşmalı Premix Kombi
Son Gezdiğiniz Ürünler
Henüz Gezdiğiniz Ürün Bulunmuyor